Flota cystern

Img 01

Będąc liderem na rynku sprzedaży skroplonego gazu ziemnego w Polsce, DUON dysponuje również największą flotą cystern do transportu LNG.

W naszym posiadaniu jest również innowacyjny, wyspecjalizowany sprzęt, a o najwyższą jakość usług przewozowych dba wykwalifikowana załoga.

Tym samym zapewniamy Klientom niezależność oraz jesteśmy w stanie dostarczyć paliwo do dowolnej miejscowości w Polsce, a także w Europie Zachodniej i Wschodniej.

Transport LNG odbywa się wyspecjalizowanymi pojazdami spełniającymi wymogi TDT oraz ADR, tj. ciągnikami siodłowymi z atestami, kontenerami i cysternami kriogenicznymi.

Gwarancją naszych kwalifikacji są między innymi: Certyfikat Jakości ISO 9001:2008, oraz między innymi licencja na wykonywanie Międzynarodowego Transportu Rzeczy, Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Rzeczy i Świadectwo doradcy ds. bezpieczeństwa w zakresie transportu towarów niebezpiecznych. Nasze cysterny nieustannie transportują LNG do wielu stacji regazyfikacji w całej Polsce.

Zobacz też